Σας Περιμένω..να διασκεδάσουμε και να δώσουμε δώρα…
Πέμπτη 19/01/2012 στις 22.00
Ζωντανά με καλή μουσική και καλή παρέα.
Επίσημο blog: www.tapaidiatousol.com
Σας Περιμένω..να διασκεδάσουμε και να δώσουμε δώρα…
Πέμπτη 19/01/2012 στις 22.00
Ζωντανά με καλή μουσική και καλή παρέα.
Επίσημο blog: www.tapaidiatousol.com
Ὁ Μητροπολίτης Σύρου Δωρόθεος Β' ἔχει τή χαρά καί τήν τιμή νά σᾶς προσκαλέσει νά παραστεῖτε στήν Ἐπετειακή Συναυλία Παραδοσιακής...
Διαβάστε περισσότεραΕνημερώνουμε τους δημότες και κατοίκους του νησιού μας ότι, λόγω εκτέλεσης οικοδομικών εργασιών, και σύμφωνα με την υπ’ αριθμ. 2501/10/572-α’/16-07-2024...
Διαβάστε περισσότεραΤο αυστηρώς απαραίτητο cookie θα πρέπει να είναι ενεργοποιημένο ανά πάσα στιγμή, ώστε να μπορέσουμε να αποθηκεύσουμε τις προτιμήσεις σας για ρυθμίσεις cookie.
Εάν απενεργοποιήσετε αυτό το cookie, δεν θα μπορέσουμε να αποθηκεύσουμε τις προτιμήσεις σας. Αυτό σημαίνει ότι κάθε φορά που επισκέπτεστε αυτόν τον ιστότοπο θα χρειαστεί να ενεργοποιήσετε ή να απενεργοποιήσετε ξανά τα cookies.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Google Analytics για τη συλλογή ανώνυμων πληροφοριών, όπως τον αριθμό επισκεπτών στον ιστότοπο και τις πιο δημοφιλείς σελίδες.
Η διατήρηση αυτού του cookie μας επιτρέπει να βελτιώσουμε τον ιστότοπό μας.
Παρακαλούμε ενεργοποιήστε πρώτα τα απολύτως απαραίτητα cookies ώστε να μπορέσουμε να αποθηκεύσουμε τις προτιμήσεις σας!