O Θίασος «Σκιές και Γέλια» παρουσιάζει την παράσταση «O Καραγκιόζης στη σελήνη» την Κυριακή 15 Νοεμβρίου 2015 στις 11.30 π.μ. και στις 5 μ.μ. στον Κινηματογράφο Παλλάς
Ελάτε μικροί και μεγάλου να ταξιδέψετε μαζί με τον Καραγκιόζη στη σελήνη, να γνωρίσετε τους εξωγήινους καθώς επίσης και την Σελήνη, την βασίλισσα τον Φεγγαριού, και να βοήθησετε τον Καραγκιόζη να γλιτώσει από τη δύσκολη δοκιμασία που τον έχει βάλει ο Θεός τον ΤΤολέμον, Αρης ώστε να καταφέρει να επιστρέψει στη γη…
Είσοδος: 5 ευρώ
Δώρο σε κάθε παιδί ένα υπέροχο κουτί επιτραπέζιο παιχνίδι για μικρούς και… μεγάλους!
Τηλ.: 6980331111
Χειμερινός Κινηματογράφος Παλλάς
Δ/νση: Καραολή και Δημητρίου 1, Ερμούπολη
Τηλ.: 2281082313
www.facebook.com/groups/pallas.syros