Ο Σύλλογος Γονέων & Κηδεμόνων 5ου Νηπιαγωγείου Ερμούπολης, με μεγάλη χαρά σας ανακοινώνει ότι την Μεγάλη Δευτέρα 29/4 θα κάνει το Πασχαλινό του παζάρι και θα σας περιμένει όλους εκεί!
πλατεία Μιαούλη, Ερμούπολη
Ώρα 10.00-14.00 και 18.00-20.00
Ο Σύλλογος Γονέων & Κηδεμόνων 5ου Νηπιαγωγείου Ερμούπολης, με μεγάλη χαρά σας ανακοινώνει ότι την Μεγάλη Δευτέρα 29/4 θα κάνει το Πασχαλινό του παζάρι και θα σας περιμένει όλους εκεί!
πλατεία Μιαούλη, Ερμούπολη
Ώρα 10.00-14.00 και 18.00-20.00
Ὁ Μητροπολίτης Σύρου Δωρόθεος Β' ἔχει τή χαρά καί τήν τιμή νά σᾶς προσκαλέσει νά παραστεῖτε στήν Ἐπετειακή Συναυλία Παραδοσιακής...
Διαβάστε περισσότεραΣτην συνεδρίαση του (16.7.2024) το Λιμενικό Ταμείο Σύρου αποφάσισε την αναγκαιότητα λήψης μέτρων προσωρινών κυκλοφοριακών ρυθμίσεων στη χερσαία ζώνη λιμένα...
Διαβάστε περισσότεραΤο αυστηρώς απαραίτητο cookie θα πρέπει να είναι ενεργοποιημένο ανά πάσα στιγμή, ώστε να μπορέσουμε να αποθηκεύσουμε τις προτιμήσεις σας για ρυθμίσεις cookie.
Εάν απενεργοποιήσετε αυτό το cookie, δεν θα μπορέσουμε να αποθηκεύσουμε τις προτιμήσεις σας. Αυτό σημαίνει ότι κάθε φορά που επισκέπτεστε αυτόν τον ιστότοπο θα χρειαστεί να ενεργοποιήσετε ή να απενεργοποιήσετε ξανά τα cookies.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Google Analytics για τη συλλογή ανώνυμων πληροφοριών, όπως τον αριθμό επισκεπτών στον ιστότοπο και τις πιο δημοφιλείς σελίδες.
Η διατήρηση αυτού του cookie μας επιτρέπει να βελτιώσουμε τον ιστότοπό μας.
Παρακαλούμε ενεργοποιήστε πρώτα τα απολύτως απαραίτητα cookies ώστε να μπορέσουμε να αποθηκεύσουμε τις προτιμήσεις σας!