Αλλαγή τοποθεσίας
Το Διοικητικό Συμβούλιο του Πολιτιστικού και Εξωραϊστικού Συλλόγου Λαζαρέττων αποφάσισε λόγω μεταβολής των καιρικών συνθηκών την ΠΡΩΤΟΜΑΓΙΑ να την γιορτάσει στην έδρα του Συλλόγου μας την Κυριακή 1 Μαΐου από της 12:00μ.μ στο συγκρότημα του θέατρου Ευανθία Καΐρη. (Ήταν προγραμματισμένη στο προαύλιο χώρο του ΑΓΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ )
Το ΔΣ
Μετά από 2 χρόνια ο Πολιτιστικός & Εξωραϊστικός Σύλλογος Λαζαρέττων είναι έτοιμος να γιορτάσουμε όλοι μαζί την
?ΓΙΟΡΤΗ ΤΩΝ ΛΟΥΛΟΥΔΙΩΝ ?
Στα Λαζαρέττα στο προαύλιο χώρο του Αγίου Ελευθερίου την Κυριακή 1 Μαΐου 2022 και ώρα 12:00 μ.μ.
Με πολλές εκπλήξεις!